Członek Zarządu

Przemysław żabka

Przemysław Żabka studiował ekonomię na UMK w Toruniu, oraz marketing w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Kontynuując 3 pokoleniowe tradycje rodzinne od 2001 roku prowadzi Szkółkę Drzew i Krzewów Owocowych. W roku 2007 roku wraz z Piotrem Bułą powołał do życia firmę Fructoplant, dedykowaną do obsługi ogrodniczego rynku hobby.

 

Członek Zarządu

Piotr Buła

Piotr Buła jest absolwentem prawa na UMK w Toruniu, oraz uzyskał tytuł MBA na IZMA – ESSEC . Po kilku latach pracy dla Container Centralen A/S z Danii postanowił powrócić do korzeni i kontynuować rodzinną działalność szkółkarską, rozpoczętą przez dziadka tuż po wojnie.W 2007 roku wraz z Przemysławem Żabką powołał do życia firmę Fructoplant. Jest członkiem Związku Szkółkarzy Polskich.

 

Szkółki Gruntowe

Uprawa roślin gruntowych trwa nieprzerwanie od lat 50tych. Ta gałąź naszej produkcji stanowiła rzetelny fundament do powstania naszej firmy.

 

Szkółki Pojemnikowe

Uzupełnieniem gamy asortymentowej Fructoplantu są rośliny produkowane w doniczkach od rozmiaru P9 do C7,5. Taki sposób uprawy daje możliwość precyzyjnego kontrolowania okresu wegetacji i fazy wzrostu sadzonek.

 

Konfekcja roślin

Dzięki zrozumieniu potrzeb klientów jesteśmy w stanie precyzyjnie dopasować ofertę dostarczanych produktów. Budujemy wzajemne relacje z kontrahentami poprzez konsekwentne działanie, elastyczność oraz zapewniając doskonałą jakość produktów i wsparcie posprzedażowe.

 

DORADZTWO

Serwis InMyGarden.eu odpowiada na potrzeby konsumenta, ułatwiając pracę sprzedawcy. W trosce o miłośników roślin, szukających rzetelnych informacji o ich sadzeniu i pielęgnacji, proponujemy międzynarodowy serwis internetowy łączący tradycyjną stronę WWW z technologiami mobilnymi.

 

Zaplecze chłodniczo-magazynowe

Dla optymalnego przechowywania roślin korzystamy z nowoczesnej struktury magazynowo - chłodniczej. Blisko 20 tysięcy metrów sześciennych powierzchni chłodniczej i ponad 9 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej pozwalają nam sprostać nawet największym wyzwaniom biznesowym.

 

WAŻNE DATY W HISTORII FIRMY

 • 2007

  Założenie firmy

 • 2012

  Nagroda od sieci Biedronka za II najlepszy produkt
  „Drzewa Owocowe”

 • 2013

  Pierwsza Gazela Biznesu

 • 2014

  Pierwszy Diament Forbesa

 • 2014

  Przystąpienie do Związku Szkółkarzy Polskich

 • 2014

  Firma wprowadza pierwszą własną markę In My Garden

 • 2014

  Nowa hala produkcyjno-chłodnicza

 • 2014-2015

  Wicemistrz Województwa Mazowieckiego – AgroLiga

 • 2016

  Fructoplant nagrodzony godłem „Teraz Polska”

 • 2023

  III miejsce w AIPH International Grower of the Year 2023 w kategorii Finished Plants & Trees

Toggle Navigation