Dbajmy
o Naszą Planetę

Jako firma Fructoplant, której zieleń przyrody jest wyjątkowo bliska, czujemy się odpowiedzialni by zrobić tak wiele, jak tylko możemy aby przyczynić się do poprawy kondycji środowiska.

Uruchamiamy program o nazwie “Dbajmy o Naszą Planetę”, pod szyldem którego zamierzamy wdrażać w naszej firmie szereg proekologicznych rozwiązań oraz propagować dobre nawyki, mające na celu ograniczenie postępu degradacji środowiska. 

Chcemy edukować nie tylko naszych Pracowników, ale także korzystając z posiadanych kanałów komunikacji dzielić się wiedzą z innymi. Wierzymy, że tłumacząc i wyjaśniając jak ważne są nasze drobne, codzienne działania dokładamy swój mały kamyczek w budowie świadomości ekologicznej.

Zachęcamy do obserwowania i udostępniania wszystkich naszych materiałów opatrzonych logo programu. 

Razem #DbajmyONasząPlanetę.

Dbajmy o Naszą Planetę
Jak to robimy:

  • Odchodzimy od tradycyjnych baterii
    Odchodzimy od tradycyjnych baterii i w całej firmie przechodzimy na akumulatorki Ni-MH. 🌱Dlaczego jest to tak istotne? Otóż, akumulatorki Ni-MH są wielokrotnego […]
  • Instalacja fotowoltaiczna
    Pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł jest niezwykle ważne dla naszego środowiska. Właśnie dlatego cieszymy się, że udało nam się ukończyć budowę instalacji […]
  • Green City
    Jesteśmy dumni z naszej proekologicznej marki roślin, adresowanej przede wszystkim do mieszkańców bloków. Green City, to idea uprawy własnych krzewów owocowych wszędzie […]

Nasze proekologiczne marki:

Green City

Owocowy ogród na Twoim balkonie

Kto z nas nie marzy by swoje śniadanie wzbogacić świeżo zerwanymi jagodami z własnego krzewu. Kłopot pojawia się gdy mieszkamy w centrum dużego miasta, otoczeni gromadą bloków. 
Green City od Fructoplant rozwiązuje ten problem. To linia roślin w doniczkach dedykowanych mieszkańcom bloków, które pozwolą zagospodarować przestrzeń balkonów.
Co więcej, wszystkie doniczki z tej linii są w 100% recykilngowalne. Jest to kolejne proekologiczne rozwiązanie, które realizujemy w ramach naszego programu „Dbajmy o Naszą Planetę”!

Fruitsters

Mali bohaterowie ogródka i piaskownicy

Projektując nasze produkty nie zapominamy o najmłodszych. Marka Fruitsters na pewno znajdzie uznanie w oczach dzieci, ale także ich rodziców.
To nie tylko wspaniałe krzewy owocowe, przesympatyczni bohaterowie, ale również ekologia (o czym niżej).
Każda roślina to inny heros, a razem tworzą wspaniałą owocową drużynę w Waszym ogrodzie.
To jeszcze nie wszystko. Pamiętamy o ekologii dlatego jednym z założeń tego projektu była filozofia zero-waste. Tym samym nasz produkt to tak naprawdę owocowy krzew do zasadzenia oraz zestaw zabawek dla Waszych dzieci. Doniczka jest tutaj wiaderkiem, a wraz z dołączoną łopatką na pewno znajdą zastosowanie podczas wspólnych zabaw w piaskownicy!
Wierzymy, że ten zestaw przyniesie mnóstwo radości i pożytku, a może zapoczątkuje też pasję wśród dzieciaków!

Toggle Navigation