Dbajmy
o Naszą Planetę

Jako firma Fructoplant, której zieleń przyrody jest wyjątkowo bliska, czujemy się odpowiedzialni by zrobić tak wiele, jak tylko możemy aby przyczynić się do poprawy kondycji środowiska.

Uruchamiamy program o nazwie “Dbajmy o Naszą Planetę”, pod szyldem którego zamierzamy wdrażać w naszej firmie szereg proekologicznych rozwiązań oraz propagować dobre nawyki, mające na celu ograniczenie postępu degradacji środowiska. 

Chcemy edukować nie tylko naszych Pracowników, ale także korzystając z posiadanych kanałów komunikacji dzielić się wiedzą z innymi. Wierzymy, że tłumacząc i wyjaśniając jak ważne są nasze drobne, codzienne działania dokładamy swój mały kamyczek w budowie świadomości ekologicznej.

Zachęcamy do obserwowania i udostępniania wszystkich naszych materiałów opatrzonych logo programu. 

Razem #DbajmyONasząPlanetę.

Nasze proekologiczne marki:

Fruitsters

Mali bohaterowie ogródka i piaskownicy

Projektując nasze produkty nie zapominamy o najmłodszych. Marka Fruitsters na pewno znajdzie uznanie w oczach dzieci, ale także ich rodziców.
To nie tylko wspaniałe krzewy owocowe, przesympatyczni bohaterowie, ale również ekologia (o czym niżej).
Każda roślina to inny heros, a razem tworzą wspaniałą owocową drużynę w Waszym ogrodzie.
To jeszcze nie wszystko. Pamiętamy o ekologii dlatego jednym z założeń tego projektu była filozofia zero-waste. Tym samym nasz produkt to tak naprawdę owocowy krzew do zasadzenia oraz zestaw zabawek dla Waszych dzieci. Doniczka jest tutaj wiaderkiem, a wraz z dołączoną łopatką na pewno znajdą zastosowanie podczas wspólnych zabaw w piaskownicy!
Wierzymy, że ten zestaw przyniesie mnóstwo radości i pożytku, a może zapoczątkuje też pasję wśród dzieciaków!

Toggle Navigation