Udostępnij:


Z ogromną radością ogłaszamy, że Fructoplant został uhonorowany prestiżowym Zielonym Świadectwem, co świadczy o naszej świadomej inwestycji w Odnawialne Źródła Energii. To wyróżnienie, przyznane przez Carbon Footprint Foundation, potwierdza nasze stałe zaangażowanie w osiąganie Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Montaż nowoczesnego systemu fotowoltaicznego o mocy 177,43 kWp w 2023 od Columbus Energy S.A. stanowi znaczący krok dla Fructoplant. Ta ekologiczna inicjatywa przekłada się na znaczącą redukcję emisji CO2 o 125,62 ton rocznie i imponujące 3507,71 ton w ciągu 30 lat. 🌞💨
Serdecznie dziękujemy w tym miejscu Panu Marcin Wieczorek, który we wzorowy sposób monitorował i prowadził cały projekt, przez cały czas służąc fachowymi sugestiami i bogactwem wiedzy.

W Fructoplant wierzymy nie tylko w ustanawianie standardów branżowych, ale także w wkładanie naszego kamyczka do globalnego rozwiązania problemów klimatycznych.

To Zielone Świadectwo i nasza najnowsza instalacja fotowoltaiczna to przykłady oddania Fructoplant zrównoważonemu rozwojowi i inicjatywie „Dbajmy o Naszą Planetę”. Wspólnie kontynuujmy działania na rzecz odpowiedzialności środowiskowej i kształtujmy naszą lepszą przyszłość! 🌿🌍 #DbajmyoNaszaPlanete #EkoBiznes #fructoplant

Toggle Navigation