Udostępnij:

Jak co roku w 12 Polskich miastach odbyły się uroczyste Gale wręczenia nagród dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Była to już XVI edycja rozdania Gazel Biznesu, autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która przy współpracy z dziennikiem Pulsu Biznesu przyznaje nagrody laureatom konkursu, którzy  w niezwykle dynamiczny sposób rozwijają się i doskonale radzą sobie wśród nawet większych konkurentów.

W dniu 09.03.2016 w Warszawskim Hotelu Airport Okęcie odbyła się ostatnia Wojewódzka Gala konkursu, którego laureatem już po raz czwarty z rzędu została firma FRUCTOPLANT SP. Z O.O. z siedzibą w Gąbinie. Nagrodę na ręce Przemysława Żabki, reprezentującego zarząd spółki, przekazała prezes zarządu Bonnier Bussines Polska – Patricia Deyna.

To ogromna radość móc znaleźć się już po raz czwarty w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm z całej Polski. Sukces ten uświadcza nas w przekonaniu, iż obraliśmy właściwą drogę w celu ciągłego rozwoju naszej firmy. Dedykujemy tę nagrodę, jednocześnie dziękując, całemu zespołowi FRUCTOPLANT, który przez swoją odpowiedzialność, zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów, jest współtwórcą tego sukcesu – komentował Przemysław Żabka.

Toggle Navigation