Udostępnij:

Pragniemy poinformować, że firma Fructoplant z Gąbina w dniu 9 kwietnia miała przyjemność gościć uczestników programu „Motivating young Europeans”. Celem projektu jest motywowanie młodych ludzi do odbywania praktyk uczniowskich oraz zachęcenie ich do pracy i życia w Europie. W ramach spotkania projektowego odwiedziło naszą firmę 22 nauczycieli i przedstawicieli zakładów pracy oraz instytucji związanych ze szkolnictwem zawodowym, m.in. ze szkół  Heinrich-Emanuel-Merck-Schule (HEMS), Uniwersytetu Technicznego z Darmdtadt, przedstawiciel Izby Handlu i Rzemiosł, przedstawiciel firmy Merk GSI, przedstawiciele Urzędu Miasta oraz szkoły w Brescia oraz szkoły zawodowo-technicznej LVT Liepajas Valsts Tehnikums w Lepaja na Łotwie.

Grupa miała okazję poznać historię naszej firmy, przyjrzeć się konfekcjonowaniu roślin oraz najnowszym technologiom wykorzystywanym w naszej pracy. Z przyjemnością odpowiadaliśmy na wszelkie pytania zarówno te z zakresu technologii  produkcji jak i pielęgnacji roślin. 

Mamy nadzieję, że wizyta przyczyni się do zachęcenia podopiecznych naszych Gości do przyjazdu i odbycia praktyk w naszej firmie.

Toggle Navigation